Pôvod vody ovplyvňuje náš organizmus viac, než si myslíte

Nič neovplyvňuje náš organizmus tak, ako voda, ktorú pijeme. Hoci „pitnou vodou“ označujeme vodu, ktorá je schválená na priamu konzumáciu, zároveň je k nám táto voda dovážaná v plastových obaloch, ktoré nie sú dlhodobé skladovanie vody optimálne. Potom sa stane, že táto voda nášmu organizmu už tak prospešná nie je. Niektoré riešenia, ako si vodu optimalizovať, sú vedecky nepodložené a zložité, iné zase nefunkčné, či často veľmi drahé.

Voda má pamäť
Čo to znamená? Voda si pamätá všetko, s čím sa na ceste k nám stretne. Zahŕňa to všetky chemické úpravy aj energie z prostredia. Všetko sa zapisuje hlboko do jej štruktúry. V takto neprirodzenej podobe sa nakoniec dostáva k nám a my ju konzumujeme.

Tajomstvo pramenitej vody
V prírode je to samozrejme inak. Voda si harmonicky plynie, voľne sa pohybuje a omieľa o kamene. Preteká cez minerály. Tie ju obohacujú a ona si z nich berie nielen množstvo prospešných látok, ale aj ich unikátnu energiu. Takto sa chová voda vo svojej najrýdzejšej forme. V takejto forme je nášmu telu najviac prirodzená a zdravá. Ako si však túto vodu dopriať aj v pohodlí domova bez toho, aby sme museli hľadať zurčiaci vodný prameň niekde v lese, alebo investovať tisíce za drahý filtračný prístroj, ktorý ju navyše pripraví nielen o škodliviny, ale aj o prospešné minerály.

S riešením prišla príroda
To najjednoduchšie a zároveň najprirodzenejšie riešenie nám ponúkla sama príroda vo forme prírodných minerálnych kameňov. Tieto vzácne kamene sú silným prírodným živlom, ktorý svojou silou pôsobí na vodu a nechávajú v nej svoju čistú energiu. Dochádza k tzv. revitalizácii vody.

Info ikonavoda
Na revitalizáciu vody nie je rozhodne nič nové. Tento spôsob podľa výskumníkov používali už starí Gréci v stredoveku. Táto metóda bola teraz „znovuobjavená“ a stala sa veľmi efektívnou a obľúbenou metódou na úpravu vody. Prírodné minerály majú schopnosť ukladať energiu, kedy každý druh kameňa disponuje inou a unikátnou energetickou informáciou. Drahokamy do vody vyžarujú prírodnú energiu, ktorá ich obklopuje, a tým ju okamžite obohacujú, čistia a revitalizujú. Okrem toho sa taká sklenená kanvica s ušľachtilými minerálmi na dne, iste stane oku lahodiacim doplnkom do Vášho domova.

Tu je len niekoľko z mnohých benefitov, ktoré revitalizácia vody s využitím kameňov ponúka.

Úprava vody bez chémie
Okamžitá vitalizácia vody
Laboratórne overené
Žiadne kupovanie balenej vody
Investície na celý život

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram