Vplyv intuície na život súčasnosti

Pokiaľ sa dostávame do situácie, kde je nutné sa rýchlo alebo pod nátlakom rozhodnúť, často si volíme také riešenie, ktoré je v súlade s naším vnútorným pocitom – intuíciou

Ako intuícia sa opisuje pocit, ktorý sa obvykle prejavuje v oblasti žalúdka alebo brucha rôznou intenzitou. Tento pocit je veľmi podobný žiadostivosti alebo priania a môže byť s nimi tiež zamieňaný.

Niektorí ľudia ako intuíciu označujú vnútorný hlas, ktorý im radí, čo majú robiť, iní ho popisujú iba ako akýsi šiesty zmysel, alebo inštinkt, ktorý práve naliehavou emočnou zmenou upozorňuje na to, že je niečo nie je v poriadku.

V minulosti ľudia na tento pocit veľa dali, v súčasnej dobe sa však väčšina z nás spolieha skôr na rozum, v niektorých prípadoch je však oveľa lepšiu intuíciu počúvať, zvlášť ak sa nemôžete rozhodnúť v náročnej životnej situácii. Pokiaľ chcete svoju intuíciu podporiť, je možné využiť prírodné kamene so zodpovedajúcou energiou.

Zaujímajú Vás aj veci medzi nebom a zemou? Potom Vás pozývame na náš blog, kde o týchto veciach píšeme zaujímavé články. Ale aj o iných.

Napríklad móde, šperkoch, drahých kameňoch, prírode, slávnych ľuďoch, zvieratách či o tom čo pre nás majú pripravené hviezdy a mnoho ďalších.

Mrknite sa na naše články, kde sa napríklad dočítate o tajomstve horoskopu či aký je rozdiel medzi tým čo poznáme a tým čínskym, ktorý je iný ako náš štandardný. Alebo Vás nalákame citátmi o láske či živote?

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram